Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí projektového týmu - příležitost pro senior projektového inženýra

referenční číslo: 53181 | aktuálnost: 20.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste zkušený projekťák a hledáte novou příležitost a kariérní posun? Máte angličtinu na komunikativní úrovni a zkušenosti přímo z výrobní špolečnosti? Pokud hledáte novou výzvu, pošlete nám svůj životopis.
koordinace projektu a spolupráce s technickým oddělením vedení menšího týmu pracovníků (např. technolog, projektový inženýr) komunikace se zákazníky ohledně technických požadavků zodpovědnost za dodržování nákladů a rozpočtů u projektu příprava a aktualizace plánu projektu koordinace a řízení změn dohled nad celkovým průběhem projektu

Požadujeme

předchozí zkušenost s řízením projektů ve výrobě angličtina pro běžnou komunikaci - B1/B2

Nabízíme

mimořádné odměny (mesíční/čtvrtletní) 13. plat příspěvek na dojíždění příspěvek na stravování mobilní telefon, notebook 25 dní dovolené vzdělávací a jazykové kurzy v pracovní době možnost po zaučení - i občasný HO
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl, Management