Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Vedoucí projektant LOP

referenční číslo: 52175 | aktuálnost: 14.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Vedoucí projektant LOP

Náplň práce

Pro českou společnost, která se zaměřuje na výrobu a projektování opláštění budov, hledám zkušeného vedoucího projektanta pro lehké obvodové pláště.
vedení týmu projektantů návrh a realizace projektové dokumentace kontrola správnosti dokumentace spolupráce s manažery projektu a kolegy z dalších oddělení komunikace s architekty a projektanty komunikace a technické poradenství zákazníkům

Požadujeme

vzdělání v oboru strojírenství zkušenosti s projektováním LOP schopnost vedení týmu zkušenosti s projektovým software (AutoCAD, Inventor)

Nabízíme

mzdové ohodnocení na základě Vašich zkušeností prostředí menší české společnosti s rodinným prostředím služební automobil odměňovací systém plně hrazené elektronické stravenky vzdělávací kurzy a školení firemní a společenské akce nástup možný ihned spolupráce na HPP
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek