Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí prodeje

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 26800340782 | aktuálnost: 07.05.2024

Ing. Vojtěch Meduna

Upřesňující informace

Místo výkonu práce: Šiškovice
Náplň práce: Vedení dřevařského provozu (pilařské truhlářské výroby), příjem zakázek, plánování výroby, komunikace se zákazníky. Vedení denního maloobchodu.
Požadujeme: komunikační a organizační schopnosti, Ř.P. skupiny C, samostatnost, znalost dřevařského oboru výhodou
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Motivační a výkonnostní ohodnocení, benefity, stravování, práce ve stabilní firmě.

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 7 do 16 hod. nebo na e-mailové adrese.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Místo pracoviště: 33, Licibořice, 53823

Region: Pardubický kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity