Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí právního oddělení

referenční číslo: 64071454cb0ff5aa3907b563 | aktuálnost: 18.04.2023

Revmatologický ústav

Ředitel Revmatologického ústavu, Na Slupi 4, 128 50 Praha 2, státní příspěvkové organizace, přijme

Požadavky:

  • VŠ vzdělání právního směru
  • Organizační, komunikační a manažerské schopnosti
  • Dobrá uživatelská znalost PC
  • zkušenosti se zadáváním veřejných zakázek, registrem smluv, aktivní znalost anglického jazyka

Hlavní náplň činnosti:

  • Komplexní  zabezpečení  právní podpory a právního poradenství
  • Zodpovědnost za přípravu veřejných zakázek, agendu spojenou se zdravotními pojišťovnami, klinickým hodnocením, agendy  GDPR,  pracovně-právní poradenství,  příprava  a kontrola všech smluv k zajištění těchto agend
  • Monitoring legislativních změn

Nabízíme:

  • Práci v moderním zdravotnickém zařízení s výzkumnou činností a celorepublikovou působností
  • Výhodné finanční ohodnocení
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění a rekreaci
  • Možnost dalšího zvyšování kvalifikace a odborného růstu

Požadované doklady:

  • strukturovaný profesní životopis s uvedením specializace
  •  Kopie dokladů o dosaženém vzdělání
  • Souhlas s použitím osobních údajů dle zákona

 Další případné informace poskytne personální útvar, tel. 234 075 204, e-mail: personalni@revma.cz

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Na slupi 450, Praha, 12800

Region: Praha

Obor: Administrativa, Justice, právo, legislativa, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování