Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí podnikové prodejny

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29345460732 | aktuálnost: 29.05.2024

Kostelecké uzeniny a.s.

Upřesňující informace

Upřesňující informace:
Prac. náplň: zajišťuje řízení podnikové prodejny
Požadavky: SŠ - řezník uzenář, potravinářský obor, obchodník výhodou, znalost masa a masných výrobků, praxe s vedením lidí, PC -MS Office, Excel, psychická i fyzická zdatnost, časová flexibilita, kreativita, obchodní myšlení, znalost základů HACCP výhodou
Nabízíme: dobré finanč.ohodnocení, mimořádné odměny 2x ročně, 25 dnů dovolené, závodní stravování, zaměstnanecké balíčky, příspěvky na penzijní připojištění, kafeterie - příspěvek 10 tis.Kč/ rok.
Zaměstnanecké výhody:
Mimořádné odměny 2x ročně, 25 dnů dovolené, závodní stravování, zaměstnanecké balíčky, příspěvky na penzijní připojištění, kafeterie - příspěvek 10 tis.Kč/ rok
Kontakt: telefonicky Po - Pá 8:00-14:00 hod., e mailem, osobně

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Průmyslová 499, Planá nad Lužnicí,

Region: Jihočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity