Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí plánovacího oddělení

referenční číslo: 53289 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, zahraniční textilní společnost, nyní hledáme šikovného Vedoucího plánovacího oddělení. Domluvíte se anglicky? Chcete pracovat pro zajímovou rodinně laděnou společnost? Potom nám zašlete životopis k posouzení.
vedení 2 podřízených spolupráce s dispečerem v zahraničí řízení zakázek a přípravy výroby komunikace napříč celou společností ohledně vyřízení zakázek spolupráce s vedoucím výroby

Požadujeme

komunikativní angličtina zkušenost z oblasti logistiky nebo plánování výroby znalost MS Office samostatnost a organizační schopnosti

Nabízíme

nástupní mzda 35.00,-Kč s možností domluvy platového růstu příspěvek na dopravu neabsenční příspěvek cca 2.000,-Kč 25dní dovolené stravenky zvýhodněný mobilní tarif bezúročná půjčka příspěvek na penzijní připojištění úhrada nákladů spojená s pobytem dítěte ve školce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Výroba, průmysl