Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí pekárny - malý tým, flexi prac. doba, až 70K #iGn4f

referenční číslo: 65fab57f39954a446b270e6c | aktuálnost: 19.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Lákalo by Vás vedení malého týmu pekařů ve voňavém nevýrobním prostředí s flexibilní pracovní dobou a smlouvou na dobu neurčitou? Máte zkušenosti na obdobné pozici, jste proaktivní a samostatný/á? Pak se mi neváhejte ozvat! Ráda s Vámi pozici proberu podrobněji.
Náplň práce:
- vedení týmu (10 pracovníků) a spolupráce s ostatními odděleními
- kompletní zajištění plánu v požadované kvalitě, v nepřetržitém provozu
- školení a rozvoj personálu, zlepšovací procesy
Pracovní doba: flexibilní prac. doba
Nástup možný ihned, nebo dle domluvy.

Požadujeme

- SŠ vzdělání s maturitou
- Znalost systému HACCP
- Praxe s vedením týmu v pekárně nebo obdobném zařízení

Nabízíme

- Motivující mzdové ohodnocení dle praxe (50-70.000 Kč - ale k diskuzi)
- HPP na dobu neurčitou
- Flexibilní pracovní doba
- Práce ve stabilní a rostoucí společnosti
- Možnost ovlivnit budoucí směřování firmy
- Firemní produkty za zvýhodněné ceny
- Možnost seberealizace
- Přátelské pracovní prostředí

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování, Potravinářství a chemie, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita