Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí opravárenských dílen

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28963120779 | aktuálnost: 15.05.2024

Agrodružstvo Žimutice

Upřesňující informace

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Práce bude vykonávána v dílnách Bečice.
Pracovní náplň: vedení skupiny opravářů, organizace a rozdělování práce, vystavování pracovních výkazů a odměňování pracovníků, zodpovědnost za sklad náhradních dílů, příjem a výdej materiálu ze skladu, evidence skladových zásob.
Požadujeme: schopnost vést kolektiv, organizační a komunikativní schopnosti, spolehlivost, odpovědnost, pečlivost.
Praxe na obdobné pozici výhodou.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Místo pracoviště: Bečice,

Region: Jihočeský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity