Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí oddělení zákaznické podpory a servisního oddělení

referenční číslo: 52668 | aktuálnost: 01.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám nového kolegu, který bude prozákaznicky orientovaný, dokáže vést tým kolegů a určovat jim priority. Pokud se domluvíte anglicky a máte technický či stavební background neváhejte mne kontaktovat.
řídí tým servisní podpory a servisních techniků – 15 podřízených zaměstnanců koordinovat a dohlížet na činnosti servisního oddělení zajišťovat technickou podporu pro export včetně školení a obchodních partnerů komunikace se zákazníky a dealery v zahraničí komunikace v anglickém jazyce plánování termínů instalací, komunikace s klienty ohledně změnových řízení školení obchodních partnerů ze zahraničí úzká spolupráce s obchodním oddělením vedení projektů, které povedou k rozvoji oddělení

Požadujeme

prozákaznický přístup, trpělivost schpnost vést projekt - termínově, směrovat lidi, komunikovat změny AJ: aktivně slovem i písmem : budete zaškolovat a komunikovat s obchodními partnery ze zahraničí

Nabízíme

práci ve stabilním týmu bonusy ke mzdě kompletní zaškolení flexibilní pracovní doba 5 týdnů volna dotované stravování příspěvek na penzijko odborné kurzy a školení a další benefity… Nástup možný ihned, uvedená mzda je k jednání dle zkušeností uchazeče. Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes „odpovědět“
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 55 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Stavebnictví, projekce, architektura, Ostatní