Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí oddělení účtování cestovních náhrad

referenční číslo: 42516 | aktuálnost: 14.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Rozšiřujeme účetní tým o vedoucí pozici se zodpovědností za dohled, řízení a koordinaci procesů a systémů souvisejících s proplácením cestovních výdajů.
Celková zodpovědnost za cestovní procesy (T&E) a jejich změny Sledování aktuálních právních změn, které mohou mít vliv na výdaje a procesy Podpora ostatních účetních týmů, řízení procesů a automatizace v oblasti T&E v rámci celé organizace Dodržování všech aspektů cestovních postupů, průběžně poskytovat podrobné výkazy o cestovních výdajích Zajištění výkazů v souladu s firemními zásadami, přesné kódování a doložení potřebné dokumentace Podílení se na úpravách systému Concur v reakci na měnící se obchodní potřeby, iniciativy neustálého zlepšování Řízené přidělování zdrojů v týmu T&E s cílem zajistit efektivní/účelné využití

Požadujeme

VŠ vzdělání ideálně v oboru účetnictví Pracovní zkušenosti v oboru AP nebo cestovních výdajů Velmi dobrá znalost programu Concur a systému SAP Zkušenosti s vedením menšího týmu Proaktivní přístup, zaměření na zákaznický servis Pokročilá znalost angličtiny k dennímu využití Profesionální vystupování, organizační a komunikační schopnosti Pozitivní přístup podporující konstruktivní pracovní prostředí Ochota občasného cestování

Nabízíme

Zázemí dynamické mezinárodní společnosti Moderní pracovní prostředí, přátelskou atmosféru Nadstandardní finanční ohodnocení dle zkušeností Možnost čerpání home office Příspěvek na stravné Příspěvek na dopravu 5 týdnů dovolené Flexibilní pracovní dobu Jazykové kurzy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví