Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí oddělení účetních (od 90.000 KČ)

referenční číslo: 38880 | aktuálnost: 21.04.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste zkušený v oblasti financí a vedení týmu? Domluvíte se anglicky na komunikativní úrovni a hledáte novou pracovní příležitost? Jste týmový hráč a máte organizační schopnosti?
Pak nám pošlete svůj životopis v CZ A EN verzi!

Mezinárodní firma hledá kolegu na pozici:

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ÚČETNÍCH (OD 90.000 KČ)

Náplň práce

  • Vedení podřízených v rámci finančního oddělení
  • Plánování, nastavování finanční politiky a finančních toků společnosti
  • Příprava zpráv pro audity
  • Spolupráce s auditory
  • Spolupráce na zlepšování procesů v ERP systému
  • Účast na poradách a školeních

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Orientace v účetnictví a daních
  • Praxe s vedením týmu
  • Znalost MS Office a ERP systémů
  • Organizační schopnosti

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvky na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Jazykové kurzy
  • Roční bonusy
  • Kafeterie
  • Lokalitu: Novojičínsko

Mzda: 120 000 - 140 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Ekonomika