Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí oddělení technické podpory

referenční číslo: 65df39dbc79062c06707f593 | aktuálnost: 28.03.2024

Statutární město Zlín

Chcete se podílet na vytváření lepších podmínek pro vzdělávání a sportovní aktivity v našem městě?

Máte praxi ve stavebnictví, projektové přípravě nebo správě nemovitostí? Pak hledáme právě Vás.

Náplň práce

Hledáme vedoucího, který zabezpečí:

- zpracování plánů na opravy a údržbu pro zajištění bezproblémového provozu,

- proces přípravy a realizace investičních akcí malého rozsahu,

- zpracování veřejných zakázek malého rozsahu.

Výhodou pro Vás bude, pokud máte zkušenosti s vedením malého týmu.

My Vám můžeme nabídnout:

- možnost aktivně se podílet na rozvoji infrastruktury v oblasti školství a sportu,

- motivující platové ohodnocení,

- flexibilní pracovní doba,

- 5 týdnů dovolené + 4 dny sick days

- individuální výběr benefitů v rámci systému Cafeteria,

- společenské a sportovní akce pro zaměstnance.

Přidejte se k nám a buďte součástí Magistrátu města Zlína!

Místo pracoviště: náměstí Míru 12, Zlín, 76001

Region: Zlínský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita