Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí oddělení: příležitost, nové projekty a další #5utnL

referenční číslo: 66056a765d0cfc06c292eaf5 | aktuálnost: 27.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Hledáte stabilní práci se spoustou benefitů, ve které využijete své organizační schopnosti a zkušenosti s vedením lidí? Pak nás určitě kontaktujte — nástup je možný ihned, a to přímo do KMENOVÉHO stavu, nejedná se tedy o agenturní zaměstnání.
Náplň práce:
– zodpovědnost za tým zaměstnanců výroby, rozdělování úkolů
– odpovědnost za naplnění plánovaného počtu kusů ve stanoveném čase
– práce s PC (např. SAP)

Požadujeme

- práce ve směnném provozu
- praxe na obdobné pozici

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- E-stravenky
- vlastní jídelna
- příspěvky na penzijní připojištění
- věrnostní bonusy
- studijní volno
- příspěvky na jazykový kurzy
- stabilní zaměstnání v automobilovém průmyslu

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita