Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí oddělení Kvality

referenční číslo: 41280 | aktuálnost: 03.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme nového vedoucího na oddělení kvality. Pokud hledáte novou pracovní výzvu, tak neváhejte a zašlete svůj životopis. Místo výkonu práce: Náchod
řízení týmu kvality -15 pracovníků -vstupní, procesní, výstupní kvalita reporting řediteli společnosti a vedení do Německa a Itálie  nastavení a administrace procesů zajišťujících plnění zákaznických požadavků na výstupní kvalitu výrobků navrhuje a řídí investice do zařízení pro svěřený úsek zodpovědnost za průběh zákaznických auditů  řízení dokumentace ISO 9001 spolupráce s odděleními napříč společností

Požadujeme

zkušenosti z obdobné pozice ve výrobní společnosti  AJ-aktivně slovem i písmem  zkušenosti s vedením týmu pracovníků

Nabízíme

5 týdnů dovolené služební automobil i k soukromým účelům  pružná pracovní doba příspěvky na obědy zázemí mezinárodní společnosti výhodné bankovní produkty firemní akce, teambuildingy výhodný telefonní tarif i pro rodinné příslušníky
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl, Management