Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí oddělení Design&Architecture

referenční číslo: 1621946815 | aktuálnost: 16.07.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, středně velkou, ryze českou společnost, která nabízí klientům širokou škálu služeb, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Vedoucí oddělení Design&Architecture.

Máte zkušenosti s projektováním a máte obchodního ducha? Pracoval/a jste např. jako hlavní inženýr projektu (HIP) a rádi byste svou kariéru posunuly o krok výš – k vedení týmu a akvizici projektů? Nebo již tuto zkušenost máte, ale hledáte změnu prostředí, kolektivu a také větší work-life balance?

Vedle týmu D&A se setkáte s kolegy z oddělení projektového managementu, technických auditů budov, Construction managementu a Cost managementu, s jejichž vedoucími budete spolupracovat na projektech všech typů a velikostí.

Náplň práce:

  • Vedení menšího týmu podřízených pracovníků (8 lidí)
  • Řízení stávajících projektů
  • Aktivní vyhledávání potenciálních klientů a získávání nových obchodních příležitostí
  • Stanovení strategie pro rozvoj služeb a projektů v oddělení D&A
  • Reprezentace společnosti v obchodních soutěžích a prezentacích
  • Spolupráce s vedením při tvorbě rozpočtu a finančních predikcí
  • Nábor, vedení, motivování a hodnocení pracovníků v oddělení D&A
  • Spolupráce s dalšími vedoucími ve společnosti
  • Účast na poradách a jednání managementu

Požadujeme:

  • VŠ technického zaměření – fakulta stavební/fakulta architektury
  • Předchozí zkušenost s vedením týmu
  • Zkušenost s projekcí různých druhů staveb
  • Flexibilitu, proaktivní přístup k řešení, tah na branku
  • Obchodní duch
  • Odolnost vůči stresu
  • Angličtinu na úrovni umožňující jednání s klientem

Nabízíme:

  • Příjemný kolektiv v hezkém prostředí Karlína
  • 25 dní dovolené
  • Spolupráci přednostně na pracovní smlouvu, ale nebráníme se ani spolupráci na IČO
  • Opravdu velkou flexibilitu práce
  • Místo výkonu práce: Praha 8 - Karlín

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup, Reality, Management

Profese: account manager, obchodní zástupce, project manager, projektant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Individuální rozvržení pracovní doby