Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí obchodu

referenční číslo: 1637561531 | aktuálnost: 29.03.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, prosperující a rozvíjející se strojírenskou společnost s více než dvacetiletou tradicí, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucí obchodu.

Náplň práce:

  • Vedení a rozvíjení obchodního týmu
  • Kontrola a hodnocení kvality a výsledků práce podřízených pracovníků
  • Odpovědnost za nastavení a plnění obchodních cílů
  • Obchodní proaktivita v regionu - udržování a rozvíjení obchodních vztahů u stávajících klientů a akvizice nových klientů
  • Monitorování a analýza trhu
  • Vedení pravidelných porad obchodního úseku
  • Spolutvorba marketingových aktivit společnosti

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Zkušenosti s obchodem s prokazatelnými výsledky
  • Zkušenost v oboru ocelářství/strojírenství
  • Zkušenost s vedením menšího obchodního týmu
  • Schopnost dotahovat projekty k úspěšnému řešení
  • Znalost AJ / NJ na komunikativní úrovni s klienty - B1/B2
  • Samostatnost, zodpovědnost, cílevědomost, pozitivní přístup
  • Velmi dobrá znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Dlouhodobé a stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Zajímavé finanční ohodnocení: fix: 50 000,- a můžou se vyšplhat až na 150 000,-
  • Služební vůz i pro soukromé účely
  • Mobilní telefon, PC
  • Stravenkový paušál
  • Firemní akce, školení
  • Možnost seberealizace
  • Možnost nástupu ihned nebo dle domluvy
  • Místo výkonu práce: Břeclav, Kyjov, Hodonín, Veselí nad Moravou

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Německý
Anglický

Mzda: 50 000 - 100 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Hodonín,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: account manager, obchodní zástupce, obchodní ředitel/manažer, manažer prodejního týmu, key account manager

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce