Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí obchodního týmu (od 75.000 Kč+roční bonus)

referenční číslo: 57340 | aktuálnost: 01.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s vedením obchodního týmu v elektrotechnice nebo energetice? Dovedete si představit vést menší tým obchodníků ze 4 zemí? Chcete být součástí zavedené společnosti, která stále roste?

Pak mi pošlete svůj životopis a staňte se součástí firmy na pozici:

VEDOUCÍ OBCHODNÍHO TÝMU (od 75.000 Kč+roční bonus)

Náplň práce

  • vedení mezinárodního obchodního týmu
  • Prodej produktů společnosti napříč Evropou
  • Monitoring a analýza trhu, sledování trendů
  • Rozvoj a udržování vztahů se stávajícími zákazníky

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání, ideálně v elektrotechnickém oboru
  • Znalost anglického jazyka pro denní komunikaci
  • Zkušenosti s vedením obchodního týmu
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci, ideálně znalost z elektrotechniky nebo energetiky

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Sick days
  • Služební automobil i pro soukromé užívání
  • Telefon a notebook
  • Provize z prodeje a roční bonus navíc
  • Pružnou pracovní dobu a možnost občasné práce na home office
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport kartu
  • Jazykové a profesní vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Sídlo společnosti: Praha 10

Mzda: 75 000 - 85 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup