Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí obchodního oddělení | Moravskoslezský kraj

referenční číslo: 53435 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro stabilní, holdingovou společnost BR GROUP hledám kandidáta na pozici vedoucí obchodu. Společnost BR Group se zaměřuje na rozvoj českého průmyslu a jeho expanzi na světové trhy. Své aktivity směřuje do oblasti průmyslového textilu, automotive a strojírenství.
Vedení, rozvoj a koordinace obchodního týmu vč. motivace podřízených k dosažení obchodních cílů společnosti Akvizice nových obchodních kontraktů a zajištění ziskovosti obchodního portfolia společnosti Aktivní zapojení do implementace firemních obchodních strategií a zajištění, že jsou tyto strategie úspěšně realizovány v praxi Odpovědnost za budování a udržování dlouhodobých vztahů se stávajícími zákazníky a zajištění jejich spokojenosti Pravidelný reporting vedení společnosti

Požadujeme

Vysokoškolské vzdělání Schopnost plynulé komunikace v anglickém jazyce (min. B2) 3-5 let zkušeností na vedoucí, obchodní pozici z výrobní společnosti Výborné organizační a komunikační dovednosti Reprezentativní vystupování, důslednost, časová flexibilita Ochota cestovat – tuzemské i zahraniční služební cesty

Nabízíme

Flexibilní pracovní doba Služební automobil i pro soukromé účely Individuální jednání o nástupní mzdě dle vašich zkušeností Týden dovolené navíc Příspěvek na penzijní připojištění Příspěvek na stravování
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Dovolená 5 týdnů, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování