Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí obchodního oddělení

referenční číslo: 6ADF4C63 | aktuálnost: 02.05.2017

Divadlo Na Fidlovačce , s.r.o.

Náplň práce

Vedení kolektivu obchodního oddělení, vyhledávání nových zákazníků, komunikace s klíčovými zákazníky, tvorba nabídek, koordinace činností s ostatními útvary společnosti, stanovování obchodní strategie a postupů.

Požadujeme

minimálně SŠ vzdělání
předchozí obchodní zkušenost
zkušenost s vedením lidí
zkušenost s prací v obchodním oddělení obdobné instituce (kultura, prodej vstupenek) výhodou
praxe s prodejním systémem Gemini výhodou
prezentační, komunikační a koordinační schopnosti, zodpovědný přístup, samostatnost, pečlivost, obchodní duch, zájem o kulturu
časová flexibilita (občasná práce večer a o víkendech)

Nabízíme

mzdu dle dosažených pracovních výsledků
motivační složka dle výkonu
roční prémie dle ekonomických výsledků firmy
stabilní zázemí respektované kulturní organizace
zaměstnanecké benefity ‒ stravenky, zvýhodněné vstupenky

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč

Místo pracoviště: Křesomyslova 625/4, 140 00 Praha 4

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita