Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí/nástrojař, až 45.000 Kč, 13. plat, svozy #xVTSU

referenční číslo: 65e9b2e6d2e3b0da9f0060b0 | aktuálnost: 06.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Máte zkušenost v oblasti nástrojárny a láká Vás stabilní prostředí mezinárodní firmy, která Vám nabídne spoustu benefitů? Poradíte si při práci s bruskou, vrtačkou nebo se svářením? Tak pojďte pracovat k nám! Pokud máte zkušenost s vedením týmu, můžeme Vám nabídnout i vedoucí pozici! Nástup je možný ihned, a to přímo do kmenového stavu firmy (nejedná se o práci přes agenturu).
A co bude náplní Vaší práce?
- údržba a oprava forem horkých lisů
- práce s CNC, bruskou a dalšími nástroji
- pokud máte zkušenost s vedením pracovníků, tak i vedení a péče o čtyřčlenný tým
Místo výkonu: Průmyslová zóna Triangle (svozy z Mostu, Chomutova a Loun)

Požadujeme

- Zkušenost s údržbou forem
- Schopnost práce s ručním nářadí (úhlová bruska, vrtačka,...)
- Ochotu pracovat na 3 směny

Nabízíme

- Mzdu až 45.000 Kč/měsíc dle zkušeností
- 13. plat
- 25 dní dovolené
- Svozy (z Loun/Mostu/Chomutova) nebo příspěvek na dopravu
- Stravu na pracovišti
- Nástup přímo do kmenového stavu společnosti
- Moderní pracovní prostředí

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní