Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí nákupu (od 50.000 Kč)

referenční číslo: 44709 | aktuálnost: 24.07.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme motivovaného a zkušeného jedince na pozici VEDOUCÍHO NÁKUPU, který se připojí k našemu dynamickému týmu. Pokud máte zkušenosti v oblasti nákupu, vedení týmu a silné organizační a komunikační schopnosti, toto je skvělá příležitost pro vás!
Pokud jste výkonný lídr s vášní pro nákup a máte schopnost vést tým k dosahování vynikajících výsledků, neváhejte a pošlete nám svůj životopis.
Dynamická společnost hledá kolegu na pozici:

VEDOUCÍ NÁKUPU (OD 50.000 Kč)

Náplň práce

  • Vedení a motivace týmu nákupních specialistů
  • Koordinace a monitorování nákupních aktivit a procesů
  • Zodpovědnost za plánování a sledování nákupních cílů a ukazatelů
  • Spolupráce s interními odděleními a externími dodavateli
  • Zajištění souladu s interními nákupními postupy a předpisy
  • Identifikace a implementace zlepšení procesů

Požadujeme

  • Minimálně 3 roky zkušeností v oblasti nákupu, ideálně ve vedoucí pozici
  • Silné vůdčí a organizační schopnosti
  • Schopnost motivovat a vést tým k dosahování cílů
  • Vynikající komunikační dovednosti a schopnost budovat dlouhodobé vztahy se strategickými partnery
  • Analytické a strategické myšlení s důrazem na detail
  • Aktivní znalost anglického nebo německého jazyka

Nabízíme

  • Možnost aktivně přispívat k rozvoji oddělení a procesů
  • Příjemné pracovní prostředí a moderní vybavení
  • Možnost profesního růstu
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na sport
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní akce
  • Lokalitu: Okres Semily

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup