Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí menšího skladu ve výrobní firmě

referenční číslo: 45366 | aktuálnost: 19.06.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám vedoucího skladu výrobní společnosti v ne-automotive firmě na Chomutovsku. Máte znalost logistických procesů? Praxi ze skladu a logistiky? Umíte anglicky? Chcete změnu? Myslím si, že ano. Stačí mi jen poslat životopis a řekneme si další informace k této nabídce.
Vedoucí skladu má za úkol koordinaci a řízení každodenních logistických operací, organizaci a řízení týmu pracovníků skladu. Dále komunikuje s klienty a řeší s nimi plánování, plnění smluv, případné reklamace. Provádí pravidelný reporting, spolupracuje s ostatními odděleními společnosti. Analyzuje také efektivitu využívání skladovacích prostor.

Požadujeme

zkušenosti s vedením týmu znalosti logistických procesů komunikativní znalost anglického jazyka praxi v logistice ve výrobní společnosti

Nabízíme

Cafeteria systém osobní ohodnocení ke mzdě rozvoj a školení 25 dnů dovolená dotované závodní stravování
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 60 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika