Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí logistiky| s autem a možností zkráceného úvazku

referenční číslo: 53189 | aktuálnost: 17.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme zkušeného a motivovaného vedoucího logistiky, který převezme komplexní odpovědnost za veškerou logistiku (skladování a přepravu) ve výrobní společnosti na Opavsku. Tato pozice je klíčová pro zajištění maximální provozní flexibility, spokojenosti zákazníků, kvality, bezpečnosti a optimalizace nákladů. Pokud máte zkušenosti v oblasti logistiky, jste schopni efektivně vést menší tým a máte výborné dovednosti v oblasti řízení projektů a komunikace, mohli byste být právě vy tou osobou, kterou hledáme!
* Řízení rozpočtu logistiky s důrazem na náklady, kvalitu, služby a bezpečnost (BOZP). * Rozvíjení hlubokých znalostí v oblasti nákladů a monitorování nákladových faktorů. * Zajištění dodržování všech požadavků podnikové logistiky, včetně provozních příruček, legislativy a BOZP. * Průběžné zjišťování, dosahování a udržování minimálního rozdílu mezi skutečným a optimálním výkonem. * Správa smluv pro logistické služby třetích stran a schvalování faktur. * Zajištění včasné a přesné dostupnosti reportů, metrik a databází pro řízení logistických nákladů a služeb. * Podpora obchodních týmů v České republice, na Slovensku a v Maďarsku.

Požadujeme

  • SŠ/ VŠ vzdělání v logistice, obchodu nebo příbuzném oboru
  • Minimálně 5 let zkušeností v oblasti logistiky/dodavatelského řetězce.
  • Pokročilá znalost MS Office a systému SAP
  • Orientace v procesech HSE, schopnost neustálého zlepšování, vyjednávání a vedení týmu.
  • Schopnost transparentní komunikace s interními a externími zúčastněnými stranami.
  • Velmi dobrá znalost angličtiny slovem i písmem.

Nabízíme

* zkrácená pružná pracovní doba 37,5 h/týden při plném úvazku (možno i zkrácený, min. 75%) * 25 dní dovolené *1 den zdravotního volna * možnost hybridní práce (home office): max. 2 dny/týden. * roční prémie * služební vůz i k soukromým účelům * MultiSport karta *stravenky * příspěvek na dojíždění * příspěvek na penzijní pojištění * firemní akce * vzdělávání a osobní rozvoj
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika