Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí logistiky | Automotive

referenční číslo: 53813 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste připraveni udělat další krok ve své kariéře ? Máte zájem pracovat ve společnosti, která spolupracuje se značkami jako je Škoda Auto či Bentley? Hledám kandidáta na pozici vedoucí logistiky. V případě, že máte zkušenosti v oblasti logistiky a pojem kanban vám není cizí, neváhejte zaslat svůj životopis. Čeká na vás prostředí české výrobní automotive společnosti a již fungující tým.
Na této pozici budete řídit tým logistiky a spolupracovat s plánováním výroby. Budete se starat o řízení toku materiálu, optimalizovat skladové zásoby tak, aby se minimalizovaly interní náklady a tvořit procesní mapy na oddělení logistiky. Čeká vás také tvorba kalkulací logistických materiálů. Budete vést tým na oddělení logistiky (disponenti, tým skladníků, manipulantů...) a komunikovat se zákazníky či dodavateli.

Požadujeme

Očekáváme kandidáta, který má zkušenosti v logistice, vyzná se v logistických procesech a rád by se kariérně posunul na vedoucí pozici.
Nehledáme rodilého mluvčího, ale bežná komunikace v anglickém jazyce by vám neměla dělat problém.

Nabízíme

Můžete se těšit na zajímavé mzdové ohodnocení nastavené dle vašich zkušeností. Čekají vás měsíční a kvartální odměny dle KPI. Zaměstnavatel také nabízí flexibilní začátek/konec pracovní doby, možnost home office, stravenkovou kartu, dny volna nad rámec dovolené či firemní společenské akce.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika