Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí skladu a logistiky

referenční číslo: 53375 | aktuálnost: 17.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme zkušeného manažera, člověka, který dokáže převést chaos na řád, týmy na jednotu a sklady na centra efektivity! Pokud máte vášeň pro organizaci, schopnost vést a motivovat lidi a vizionářský pohled na logistiku a skladové hospodářství, pak jste tím, koho hledáme!
Organizace a řízení skladových operací / příjem, uskladnění a vydávání zásob Řízení a motivace týmu skladových pracovníků Plánování a optimalizace zásob ve vztahu k systému FIFO Spolupráce s dopravci, plánování tras a sledování dodacích lhůt Zodpovědnost za vedení předepsané evidence Implementace bezpečnostních a kontrolních opatření

Požadujeme

Min. SŠ vzdělání Zkušenosti s řízením skladového hospodářství, logistiky Velmi dobré manažerské, komunikační a organizační schopnosti Odpovědný přístup k práci, samostatnost a pečlivost Znalost MS Office Znalost AJ na mírně pokročilé úrovni

Nabízíme

Dlouhodobé pracovní uplatnění u zavedené české společnosti s dlouholetou tradicí Odpovídající mzdové ohodnocení Mimořádné odměny při pracovních a životních jubileích 5 týdnů dovolené Příspěvek na stravování Nástup možný dle dohody
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihočeský kraj

Obor: Doprava, logistika, Výroba, průmysl