Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí kvality - energetika

referenční číslo: 51124 | aktuálnost: 21.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme vůdce týmu kvality dodávek energií pro řízení a rozvoj kolektivu v Českých Budějovicích a Brně se zaměřením na tyto oblasti:
Standardy kvality distribuce elektřiny: Zajišťujeme dodržování nejvyšších standardů distribuce elektřiny, včetně monitorování parametrů SAIDI/SAIFI a strategického řízení Q komponenty Kvalita napětí: Měříme a hodnotíme kvalitu napětí, aktivně pracujeme na nástrojích pro síťové výpočty a metodice měření Řešení distribučních stížností a škod: Vypracováváme metody pro efektivní řešení stížností zákazníků, spolupracujeme při náhradách za porušení standardů a aktivně se angažujeme v jejich řešení Laboratoř pro obnovitelné zdroje energie (OZE): Měříme střídače a participujeme na metodikách pro připojení nových zdrojů energie Kromě zodpovědnosti za dodržování vysokých standardů dodávky energie s výrazným finančním dopadem, je vaší rolí motivovat a rozvíjet zaměstnance, vytvářet příznivé pracovní prostředí a plnit manažerské povinnosti.

Požadujeme

Vysokoškolské vzdělání v elektrotechnickém oboru a certifikace dle NV č. 194/2022 - § 7 (vedoucí elektrotechnik) Zkušenost s vedením týmu a technické znalosti distribuční soustavy Široký přehled o energetické legislativě a znalost energetického trhu v České republice Pokročilá úroveň anglického jazyka a plynulé ovládání MS Office Organizační schopnosti, prezentační dovednosti a smysl pro týmovou práci Analytické myšlení, iniciativa a vysoké pracovní nasazení Spolehlivost, odpovědnost a schopnost rychlého rozhodování i při neúplných informacích Řidičské oprávnění sk. B a praxe v řízení motorového vozidla Výhodou: Máte silné komunikační dovednosti a jistotu v jednání Umíte se rychle rozhodovat a určovat priority i za stresových situací Jste odolný vůči stresu a projevujete asertivitu Máte chuť neustále se vzdělávat a rozvíjet

Nabízíme

Stabilní zázemí a dlouhodobé pracovní uplatnění u nadnárodní společnosti Fixní mzda + kvartální nebo roční bonus 13. mzda Odborné vzdělávání 5 týdnů dovolené Pružná pracovní doba Možnost využívat home office Příspěvek na zdraví, kulturu a sport ve formě cafeterie Stravenky Příspěvek na penzijní připojištění Příspěvek na životní pojištění
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl