Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí konstruktérů (mzda 80 000 - 90 000 Kč)

referenční číslo: 53648 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste zkušený Senior konstruktér a máte předchozí praxi i s vedením týmu? Hledáte novou pracovní příležitost se zajímavým finančním ohodnocením? Pokud Vás pozice oslovila a máte se zájem dozvědět více, pošlete nám svůj životopis.
podílení se na vývoji a návrhu nových produktů schvalování a zajištění technických parametrů v rámci projektů zastoupení oddělení konstrukce při projektovém řízení koordinace jednotlivých aktivit podřízených pracovníků tvorba plánů plánování nákladů v rámci projektů technická podpora pro vývoj produktů komunikace se zákazníky ohledně požadavků účast na jednotlivých testováních

Požadujeme

ideálně SŠ/VŠ vzdělání technického směru ( strojírenský obor) předchozí zkušenost s vedením menšího počtu lidí zkušenosti v oblasti konstrukce a vývoje produktů angličtina na komunikativní úrovni

Nabízíme

mzda 80 000 - 90 000 Kč 13.plat 14. plat příspěvek na dojíždění do zaměstnání příspěvek na penzijní připojištění možnost využít závodní stravování ve firemní kantýně 25 dní dovolené sick days smlouva na dobu neurčitou jazykové kurzy v rámci pracovní doby práce v moderním vývojovém centru flexibilní pracovní doba
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Tvůrčí práce, kultura, umění, Výroba, průmysl, Management