Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí IT vývoje/Senior developer, 80 000-100 000 Kč

referenční číslo: 53607 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro plzeňskou společnost hledáme kandidáty na pozici Vedoucí IT vývoje/Senior developer.
vedení 4 podřízených pracovníků - vývojářů tvorba a implementace systémových aplikací zlepšování pracovních procesů koordinace interních vývojových projektů (ASP.Net Core MVC) tvorba příslušné dokumentace reporting vedení

Požadujeme

předchozí zkušenost a zkušenost s vedením/koordinací týmu znalost pokročilých programovacích technik pokročilou znalost anglického jazyka (min. úroveň B1) znalost ASP.Net Core, MSSQL databáze výhodou znalost C#

Nabízíme

flexibilní pracovní doba pravidelné bonusy a prémie příspěvek na dopravu příspěvek na penzijní připojištění 5 týdnů dovolené závodní stravování a příspěvek na stravování kafeterie možnost Multisport karty možnost dalšího vzdělávání (např. jazykové kurzy)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 80 000 - 100 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů, Výroba, průmysl