Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí finančního úseku

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29407740746 | aktuálnost: 16.06.2024

Biologické centrum AV ČR, v. v. i.

Upřesňující informace

Pracovní pozice je vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné a OZP s maximálně 2. stupněm invalidity.
Náplň práce: zodpovědnost za provoz Finančního úseku (5 osob) ; zpracování vybrané účetní, finanční a daňové agendy; zpracovávání měsíčních a ročních účetních závěrek; nastavování metodik ve finanční a účetní oblasti; příprava podkladů pro závěrečný roční účetní audit a audit projektů; zpracování Pomocného konsolidačního přehledu pro MF; zaúčtování dotací a vyúčtování dotačních projektů dle termínů daných jednotlivými poskytovateli
Požadavky: min. SŠ vzdělání ekonomického směru; min. 3 roky praxe v oblasti účetnictví a daní; znalost účetních předpisů a daňové legislativy; pokročilá znalost MS Excel ; komunikativní znalost AJ (B1/B2) ; analytické myšlení, samostatnost, organizační schopnosti
Doplňující informace: termín nástupu dle dohody
Zaměstnanecké výhody: zaměstnání ve stabilní, prestižní vědecké instituci mezinárodního významu ; dotované závodní stravování; příspěvek na penzijní produkty + DIP; 5 týdnů dovolené; jazykové kurzy AJ na pracovišti zdarma; zvýhodněné služby u smluvního operátora a banky
V případě zájmu kontaktovat zaměstnavatele e-mailem.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Branišovská 1160/31, České Budějovice, 37005

Region: Jihočeský kraj

Obor: Management

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený