Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí finanční účtárny

referenční číslo: 54250 | aktuálnost: 17.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme posilu do týmu na pozici VEDOUCÍ FINANČNÍ ÚČTÁRNY s přesahem do mezinárodních účetních standardů (IAS/IFRS).
vedení 16členného týmu (cca 30 % času) účtování dle IFRS a podpora koncových SAP uživatelů (účetních) nezbytná je spolupráce na účetních uzávěrkách (měsíční, čtvrtletní, roční) komunikace s auditory evidence majetku (zařazení, vyřazení, odpisy) příprava a zpracování přiznání k DPH, KH a SH

Požadujeme

znalost zákona o účetnictví, CAS/ČSÚ a souvisejících předpisů znalost zákona o DPH, DPPO a souvisejících předpisů alespoň základní znalost IAS/IFRS angličtinu na komunikativní úrovni B2 řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

pracovní smlouvu na dobu neurčitou pružnou pracovní dobu pracoviště Hranice tým účetních a specialistů v Českých Budějovicích ale i jiných regionech 5 týdnů dovolené roční bonus vázaný na individuální a firemní cíle body cafeterie příspěvky na stravování penzijní připojištění (1 500 Kč/ měsíc po 1 roce) multisport kartu (za 430 Kč/měsíc) zaměstnanecké slevy na produkty právní poradenství, aj.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Administrativa, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Management