Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí fakturantek (seniorní mzda)

referenční číslo: 52173 | aktuálnost: 06.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme zkušenou kolegyni či kolegu z účetnictví a fakurací. Povedete malý tým, budete se zabývat fakturami, pohledávkami a komunikovat s klienty. Náš ideální uchazeč již někdy vedl podřízené, má ekonomické vzdělání a domluví se obecnou angličtinou či němčinou. Nabízíme velmi dobrou mzdu a řadu benefitů navíc. Pošlete nám životopis a staňte se součástí našeho týmu.
Vedení malého týmu Řešení faktur, plateb, pohledávek Kontakt s klienty

Požadujeme

Praxe v ekonomice či účetnictví Zkušenost s vedením lidí je bonus Komunikativní angličtina či němčina (stačí obecného typu - cca B1)

Nabízíme

Seniorní mzdu 13. plat 5 týdnů dovolené Pružnou pracovní dobu Bonusy navíc Stravenky Jazykové vzdělávání a podpora růstu a rozvoje
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví