Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí dodavatelského řetězce (mzda dle zkušeností)

referenční číslo: 51803 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti a vášeň pro logistiku, plánování a sledování dodavatelského řetězce v obchodní oblasti? Efektivita, inovace a dosažení vynikajících výsledků je vaši silnou stránkou? A do toho se dorozumíte anglicky? Perfektní, v tom případě hledáme právě Vás! Zašlete nám Váš životopis!

Dynamická společnost hledá posilu na pozici:
VEDOUCÍ DODAVATELSKÉHO ŘETĚZCE (mzda dle zkušeností)

Náplň práce

  • Efektivní plánování výroby
  • Optimalizace procesů v rámci dodavatelského řetězce
  • Spolupráce s vývojovým oddělení
  • Zodpovědnost za nové projekty
  • Reporting

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání s technickým zaměřením výhodou
  • Komunikativní znalost AJ
  • Znalost obchodních procesů
  • Znalost SAP
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • 13 plat
  • Stravenkový paušál
  • Pružná pracovní doba
  • Pestré odměny
  • Mzdové podmínky odpovídající zkušenostem
  • Prémie a benefity
  • Místo výkonu: Prostějovsko

Region: Olomoucký kraj

Obor: Doprava, logistika