Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí dispečinku

referenční číslo: 54075 | aktuálnost: 05.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti v oboru řízení kamionové dopravy? Praxi ve vedení týmu? Hledáte nové perspektivní a dlouhodobé uplatnění? Pro pobočku v rámci Královéhradeckého kraje hledáme nového Vedoucího dispečera! Náplň práce: řízení menšího týmu dispečerů organizace a správa flotily aut komunikace se zákazníky zodpovědnost za celkové výsledky svěřeného úseku

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání praxe v kamionové dopravě zkušenosti s vedením lidí selský rozum a smysl pro pořádek přirozená autorita schopnost komunikace se zákazníky flexibilita a samostatnost

Nabízíme

stabilní práci s kompletním zaškolením služební automobil i k soukromým účelům příspěvek na penzijko příspěvek na stravování a další odměny a benefity... Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba, Management