Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí bistra ve sportovně-rekreačním areálu Žlutá Plovárna

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29349100754 | aktuálnost: 29.05.2024

SUNDISK s.r.o.

Upřesňující informace

SUNDISK je rodinná firma s 20 letou tradicí, s přátelskou a otevřenou atmosférou. Pod značkou SUNDISK family spravujeme síť sportovně-rekreačních a ubytovacích zařízení v Českém ráji, v Jizerských horách i na Jižní Moravě. Aktuálně hledáme posilu na pozici Vedoucí bistra na Žluté Plovárně.

Co Vás čeká v roli vedoucího?
Budete klíčovou osobou pro efektivní řízení našeho bistra, zajišťující plynulý chod provozu.
Ponesete odpovědnost za kompletní správu zboží, včetně objednávání, příjmu, reklamací a
provádění inventur.
Aktivně se zapojíte do denního provozu, zajistíte koordinaci týmu a budete pracovat na neustálém zlepšování procesů.
Budete mít na starosti zaškolování nových pracovníků a jejich motivaci k výkonu.
Očekáváme Vaši práci s našimi firemními systémy, včetně pokladního, rezervačního a HR systému.
POZICE JE VHODNÁ I PRO STUDENTA VŠ

Požadujeme
Nadšení a chuť do práce (zbytek Vás naučíme).
Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou.
Flexibilitu s ohledem na směnný provoz, včetně víkendů.
Vynikající zákaznický servis a proaktivní přístup.
Schopnost inspirovat a vést tým k výsledkům.
Spolehlivost, výborné komunikační dovednosti a loajalitu.
Odolnost vůči stresu a schopnost rychle se přizpůsobit.
Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme
HPP nebo jiný typ úvazku dle dohody (pozice je vhodná i pro studenty VŠ).
Spolupráce do konce října (po dobu otevření bistra)
Možnost celoroční spolupráce a rozvoje napříč firmou.
Důkladné zaškolení pro zajištění hladkého začlenění do týmu.
Pracovní rozvrh sestavený s předstihem 14 dní.
Přátelské a rodinné pracovní prostředí.
Stravování na směně zdarma.
Zaměstnanecké slevy a možnost školení.
Perspektivu dlouhodobé spolupráce a kariérního růstu.
Účast na firemních akcích a eventech.
Možnost využít denní svoz do práce z Jablonce nad Nisou

Kontakt: e-mailem

Směnný provoz: Dělené směny

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 25 000 - 29 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 47, Malá Skála, 46822

Region: Liberecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy