Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí balící linky

referenční číslo: 54489 | aktuálnost: 28.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Právě rozšiřujeme tým, přidej se k nám. Jedná se o 2 směnný provoz (5:45-14:00 a 14:00-22:15 hod.). Místo výkonu práce: Rajhrad nebo Syrovice. Svoz z Brna zdarma!
Zodpovědnost za provoz a hlášení aktuálního stavu balící linky. Udržování optimálního množství materiálu v balící lince. Údržba zařízení podle návodu - zaučíme. Kontrola a dohled.

Požadujeme

Ovládáš český jazyk na úrovni min. B1 – dokážeš číst v manuálech a psát zápis údržby. Jsi manuálně zručný/á. Máš technické myšlení – dokážeš se orientovat v manuálech. Zkušenost ve strojírenství výhodou, nováčky zaučíme. Poradíš si s údržbářskou prací či výpomocí ve skladu.

Nabízíme

Mzda ve složení měsíčně: 25 000,- Kč fixní část mzdy + 6 000,- Kč bonus za pravidelnou docházku a výkon Cafeterie Stravenky 500 Kč na volnočasové aktivity nebo Multisport se slevou Celofiremní akce Výroční bonus, odměny za odpracované roky Zaměstnanecké slevy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 25 000 - 31 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Viktoriya Borshchevska
+420 731 634 083