Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vážný/předák na Expedici (M/Ž)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29200940723 | aktuálnost: 29.04.2024

MP Krásno, a.s.

Upřesňující informace

Nástup dle dohody, možnost prodloužení pracovního poměru.
NÁPLŇ PRÁCE: příprava podkladů pro etiketování podle objednávek; organizace prací na etiketování; kompletace dodávek odběratelů podle objednávek; zadávání dat do informačního systému; kontrola kvality a kvantity výrobků; příjem masných výrobků od externích dodavatelů; manipulace ve skladě, nakládka na vozidlo; v případě potřeby zástup na pozici mistra a na kontrolní váze.
POŽADUJEME: minimálně střední vzdělání /učňovské/ - obor kuchař, řezník výhodou; znalost práce na PC, ochota učit se novým věcem; výborné organizační schopnosti; zvládání komunikace s lidmi; samostatnost, spolehlivost, důslednost; dobrá fyzická kondice a zdravotní způsobilost, schopnost zvládat psychickou zátěž; zodpovědný a aktivní přístup k práci.
NABÍZÍME: jistota stabilního zaměstnání na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí; odpovídající finanční ohodnocení; roční bonus; odměny za odpracované roky a životní jubilea; dlouhodobou spolupráci; zaměstnanecké balíčky, závodní stravování
příspěvky na penzijní připojištění, vnitropodniková telefonní síť, lázeňské pobyty, očkování proti chřipce, bezúročné půjčky, firemní akce atd.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky v době od 7 hod na čísle 571 855 275 nebo e-mailem
na adresu: prace@krasno.cz (zn. Předák expedice).

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC

Mzda: 32 000 - 38 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Hranická 430/34, Valašské Meziříčí, 75701

Region: Zlínský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity