Typ nabídky

Minimální mzda

Vášnivý plánovač výroby (40 - 50 000 Kč)

referenční číslo: 54998 | aktuálnost: 02.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme vášnivého a zkušeného profesionála na pozici plánovače výroby, který se stane klíčovým článkem naší dynamické a inovativní společnosti.

Jste-li jedinečný jedinec s vášní pro efektivní plánování a komunikací, pak hledáme právě vás!

Náplň práce

  • Pečlivě plánovat výrobu komponentů
  • Odpovědnost za výrobní plán
  • Práce s MS OFFICE
  • Práce s programem Syteline
  • Řešit výrobní kapacity a kapacitní disproporce a současně optimalizovat skladové zásoby.

Požadujeme

  • SŠ ekonomického, nebo technického směru
  • Praxe v oblasti plánován výroby
  • Znalost MS OFFICE

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené, pro Váš zasloužený odpočinek
  • Odměny/Prémie, protože si vážíme Vaší tvrdě odvedené práce
  • Stravenky, abyste byli stále plní sil
  • Vzdělávací kurzy a školení, protože u nás nestojíte na jednom místě
  • Příspěvek na penzijko, protože myslíme na Vaši budoucnost
  • Příspěvek na dopravu
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: Zlín

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba