Typ nabídky

Minimální mzda

Valeo Rakovník – Manipulant/operátor logistiky

referenční číslo: 53176 | aktuálnost: 20.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte stabilní zaměstnání? Nevadí vám práce ve výrobě? Udělejte změnu a staňte se operátorem logistiky/manipulantem v automobilovém průmyslu v Rakovníku. Výrobce automobilových klimatizací a řídících panelů Valeo Auto Rakovník hledá manipulanty do výroby. Nabízí práci s nejnovějšími technologiemi, v čistém prostředí. S možností ve 3směnném nebo 4směnném provozu.
Příjem/výdej Zásobování výrobní linky Naskladňování/vyskladňování materiálů Není potřeba vlastnit oprávnění na VZV

Požadujeme

Manuální zručnost Dobrý zdravotní stav Ochota pracovat ve 3směnný nebo 4směnný provoz Schopnost pracovat v týmu

Nabízíme

Základní mzda 30 800 Kč Odměna za doporučení kolegy 10 000 Kč Půlroční bonus 8 000 Kč Bonusy závislé na plnění norem – až 6 000 Kč měsíčně Zdarma dopravu svozovými autobusy ze směrů Žatec a Louny Příplatky za směnnost 10 Kč/hod. odpolední, 20 Kč/hod. noční 25 dní dovolené + 5 dní flexi volna Chutné obědy a večeře v závodní jídelně za 25 Kč Důkladné zaškolení a jistotu zaměstnání v mezinárodní firmě Pracovní obuv i pohodlný oděv
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 800 - 30 800 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika, Výroba, průmysl