Typ nabídky

Minimální mzda

Valeo Auto - Operátor výroby

referenční číslo: 42413 | aktuálnost: 04.03.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte stabilní zaměstnání? Nevadí vám práce ve výrobě? Udělejte změnu a staňte se operátorem výroby v automobilovém průmyslu v Rakovníku!
Manuální kompletace klimatizačních jednotek, ovládacích panelů a předních masek s aktivní mřížkou chladiče pro auta. Dodržování standardů Valeo.

Požadujeme

Manuální zručnost Spolehlivost Flexibilita Ochota pracovat v nepřetržitém provozu ( 12h hod) Dobrý zdravotní stav

Nabízíme

ZDARMA doprava svozovými autobusy ze směrů Žatec a Louny Příplatky za směnnost 10 Kč/hod. odpolední, 20 Kč/hod. noční Odměna za doporučení kolegy 10 000 Kč Půlroční bonus 7 500 Kč  Bonusy závislé na plnění norem – až 6 000 Kč měsíčně Chutné obědy a večeře v závodní jídelně za 25 Kč 25 dní dovolené + 5 dní flexi volna Pracovní obuv i pohodlný oděv Důkladné zaškolení a jistotu zaměstnání v mezinárodní firmě
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 27 500 - 27 500 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba