Typ nabídky

Minimální mzda

ústav pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace - grantový/á specialista/specialistka /vědec/vědkyně

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29434920728 | aktuálnost: 17.06.2024

Technická univerzita v Liberci

Upřesňující informace

NÁPLŇ PRÁCE: budete ve spolupráci s Oddělením grantové podpory vyhledávat vhodné grantové příležitosti a projektové partnery, budete koordinovat a vést projektové týmy během přípravy a realizace projektů - vybudujete si vlastní vědecký tým, budete připravovat a realizovat zakázky smluvního výzkumu, budete se účastnit stávajících projektů a zakázek v úzké spolupráci s komerčními i akademickými partnery. CO OČEKÁVÁME: ukončené doktorské studium (Ph.D., CSc. nebo ekvivalent) přírodovědného, technologického nebo materiálového směru, dlouhodobou vědecko-výzkumnou praxi, zkušenosti s přípravou a vedením vědecko-výzkumných projektů, znalost českého a anglického jazyka minimálně na úrovni C1, vysokou míru invence a kreativity. PRAC. ÚVAZEK A MZDA: Vaše pracovní pozice bude pracovník vědy a výzkumu (C2), chtěli bychom Vás zaměstnat na 100% úvazek (40 hod./týden), ale lze dohodnout i nižší úvazek - min. ovšem 50%, nástup nejlépe ihned, ale možný je i pozdější termín nástupu, nabízíme Vám pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou v návaznosti na úspěšnost v přípravě a realizaci projektů, ke sjednané mzdě Vám bude na základě kladného hodnocení Vašeho pracovního výkonu přiznán příplatek nebo výkonnostní odměna.
Zaměstnanecké výhody: ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc, předškolní zařízení
JAK SE PŘIHLÁSIT: níže požadované dokumenty zašlete na e-mailovou adresu: volnamista@tul.cz do 30.06. 2024, životopis se stručnou charakteristikou dosavadní odborné praxe, seznam podaných a řešených projektů, seznam dosavadních výsledků, tj. impaktované publikace, patenty, kapitoly v knihách apod., kopie dokladů o dosaženém vzdělání, u zahraničních žadatelů je vyžadován doklad o znalosti českého jazyka minimálně na úrovni C1, znalost anglického jazyka bude prověřena ústně při pohovoru, v případě dotazů se můžete obrátit na Vašeho budoucího vedoucího: michal.rezanka@tul.cz. Volné místo je zveřejněno na úřední desce TUL.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Poznámka k jazykovým znalostem: úroveň C1

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 60 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Studentská 1402/2, Liberec, 46001

Region: Liberecký kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské