Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

úředník probační a mediační služby (m+ž)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29423020768 | aktuálnost: 17.06.2024

Probační a mediační služba

Upřesňující informace

ÚŘEDNÍK PROBAČNÍ A MEDIAČNÍ SLUŽBY (M+Ž)
Stručná náplň práce:
Vysoce odborná práce ve smyslu zákona č. 257/2000 Sb., o Probační a mediační službě, komunikace s OČTŘ, spolupráce se státním a neziskovým sektorem.

Provádění probačních a mediačních činností v rámci platných právních předpisů a interních předpisů organizace.
Realizace činností směřujících k mediaci či jinému restorativnímu programu. Realizace probace na pokyn orgánů činných v trestním řízení.
Poradenská, výchovná a kontrolní činnost u dospělých, mladistvých pachatelů trestné činnosti i dětí mladších 15 let.
Poskytování odborné pomoci a právních informací obětem trestných činů.
Další související činnosti.

Požadované vzdělání:
ukončené vysokoškolské magisterské studium humanitního směru

Požadované znalosti a dovednosti
Vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, ochotu vzdělávat se, bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům, znalost práce na PC - uživatelská úroveň (Word, Excel, internet), řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), zkušenosti se sociální prací výhodou, komunikační dovednosti, spolehlivost, důslednost. Výhodou orientace v sociální a trestně - právní oblasti.

Další informace
Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem doručte nejpozději do 24.6. 2024 do 12:00 hodin na e-mail: mjarolimova@pms.justice.cz. Vybraní uchazeči budou k výběrovému řízení pozváni individuálně.

Nástup možný od 1.8. 2024 nebo dohodou .

Kontakt: Mgr. Marie Jarolímová, tel.: 733 788 968, email: mjarolimova@pms.justice.cz; Probační a mediační služba ČR, Pionýrů 2921, 434 01 Most

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 27 250 - 40 120 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Pionýrů 2921/11, Most, 43401

Region: Ústecký kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Vhodné pro: Absolventy