Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Uklízeč/ka (pouze pro OZP)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 27709560776 | aktuálnost: 02.05.2024

M&M Object Security s.r.o.

Upřesňující informace

NÁPLŇ PRÁCE: jedná se o pravidelný úklid administrativních a výrobních prostor, zametání, vysávání, mytí podlah (vykonávat různé činnosti pro udržení čistoty a pořádku toalet, interiérů a vybavení kanceláří)
POŽADAVKY: smysl pro pořádek a čistotu, pečlivost, samostatnost, aktivní přístup k práci a přjemné vystupování
NABÍZÍME: práce v příjemném prostředí
KONTAKT:e-mailem, telefonicky PO - PÁ 8.00 - 15.00 hod

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 7 088 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Gorazdova 1613/8, Moravská Třebová, 57101

Region: Pardubický kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený, OZP - tělesně postižený