Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

úklidový pracovník/pracovnice

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29202120728 | aktuálnost: 01.05.2024

REpoint mark s.r.o.

Upřesňující informace

VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM.
Životopis zasílejte na email: martin.schmidt@repoint.cz

Pracovní doba: ranní směna, úvazek 8-12 hod. týdně

Náplň práce: úklid kanceláří, zasedací místnosti, skladu, kuchyňky, šatny, sociálního zařízení a ostatních prostor

Požadujeme: smysl pro pořádek, pečlivost, spolehlivost, předchozí zkušenosti s úklidem vítány, příjemné a vstřícné vystupování, zájem o dlouhodobou spolupráci

Nabízíme: zaměstnanecké slevy, odměny, občerstvení na pracovišti, pit. režim ve zdravotním preven. programu, vitamínové balíčky

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 4 500 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Kostelecká 4793/27, Prostějov,

Region: Olomoucký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Smluvní vztah: Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený