Typ nabídky

Minimální mzda

Úklid - vyhrazeno pro ID - ranní směna, 4 hod./den - 130 Kč/hod. (Zlín - Malenovice)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17402690752 | aktuálnost: 19.05.2024

CORA PLUS s.r.o.

Upřesňující informace

Místo je vyhrazeno pro invalidní osoby - podmínkou.
Náplň práce: úklid kanceláří, šaten a zázemí společnosti.
Pracovní doba: pondělí až pátek, 6:00 až 10:00 hod. (4 hod./den).
Požadujeme: dlouhodobou spolupráci, spolehlivost a pečlivost.
Mzda: 130 Kč/hod. + náborový příspěvek až do výše 12 000 Kč/rok.
Nástup: ihned / dohodou.
Místo výkonu práce: Zlín - Malenovice (pracoviště je dostupné ze zastávky MHD Zlín - Malenovice, Centro).

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 130 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Zlín, 76001

Region: Zlínský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený

Oblíbené nabídky (36)