Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Úklid objektu

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28419060777 | aktuálnost: 05.06.2024

PROTECTON HOLDING, a.s.

Upřesňující informace

Vhodné pro OZP.
Náplň práce: mytí oken, vytírání podlah, úklid WC.
Práce na 5 hodin týdně (1 hod. denně nebo 2x týdně po 2,5 hod.)
Požadujeme: výpis z rejstříku trestů, zdravotní způsobilost. Praxe v úklidu výhodou.
Nabízíme: mzdu 3.500 Kč/měs., velké a příjemné zázemí na objektu, stabilní zaměstnání, pravidelnou měsíční mzdu, práci na HPP.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 773766674 (Po-Pá, 8:00-16:00 hod.)
Více informací o společnosti najdete na našem webu.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 3 500 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Rakovník,

Region: Středočeský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený