Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

úklid kancelářských prostor - liberec - pouze pro ID

referenční číslo: 56831 | aktuálnost: 19.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice.

Staňte se součástí společnosti jako PRACOVNICE/K ÚKLIDU. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

Do našeho mladého týmu v moderní pekárně sháníme šikovné a spolehlivé kolegy na zajištění úklidu výrobních prostor naší pekárny a obsluha myčky. ( LIBEREC)

Náplň práce

  • Úklid kancelářských prostor

Požadujeme

  • Hledáme spolehlivé a pečlivé pracovníky s dobrou pracovní morálkou.

Nabízíme

  • 112,5 Kč/hodinu
  • PO-PÁ 16-19
  • DPČ/DPP
  • Možnost týdenních záloh za odpracované hodiny
  • Nástup ihned
    • Pracoviště na chráněném trhu práce určeno pro ID I.-III. stupně, OZP, OZZ
  • Místo výkonu práce: nám. Dr. E. Beneše 585/26, Liberec

Region: Liberecký kraj

Obor: Administrativa, Bezpečnost, ostraha, Služby, osobní služby, au-pair, Automobilový průmysl

Oblíbené nabídky (64)