Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Úklid a údržba veřejného prostranství

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29331160798 | aktuálnost: 20.05.2024

Město Tišnov

Upřesňující informace

První kontakt: písemně na adresu / podatelnu nebo e-mailem
Nástup dle dohody.

MĚSTO TIŠNOV
přijme
pracovníka/pracovnici na

Úklid a údržbu veřejného prostranství

Stručný popis pracovní pozice:
- Řidič motorových vozidel,
- opravárenské a údržbářské práce,
- úklid a údržba veřejných prostranství (udržování pořádku, sečení, zahradnické práce).

Požadavky:
- Řidičský průkaz sk. B podmínkou, sk. T výhodou,
- praxe s křovinořezem,
- manuální zručnost, samostatnost, svědomitost,
- dobrý zdravotní stav.

Stručný životopis:
Ppředejte na podatelnu MěÚ Tišnov, nám. Míru 346 (lze i vhodit do schránky na této budově) nebo zašlete na adresu: Město Tišnov, nám. Míru 111, 666 01 Tišnov, případně na e-mail: kristina.ormston@tisnov.cz
Termín uzávěrky příjmu životopisů: 22.5.2024

V životopise uveďte zejména: jméno, příjmení, datum narození, místo trvalého pobytu, dosažené vzdělání, předchozí praxi a telefonní spojení.

Nabízíme zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek při životních a pracovních jubileích, 4 dny placeného indispozičního volna
a program Benefit plus.

Informace o náležitostech zpracování osobních údajů jsou uvedeny na www.tisnov.cz v sekci Městský úřad/ Ochrana os. údajů (GDPR).
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit tuto výzvu kdykoliv v jejím průběhu.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 21 750 Kč / měsíc

Místo pracoviště: nám. Míru 111, Tišnov, 66601

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Oblíbené nabídky (64)