Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Údržbáři

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 27893120763 | aktuálnost: 27.04.2024

SMO a.s.

Údržbáři

Upřesňující informace

Požadavky: manuální zručnost, řidičský průkaz sk. B, technické znalosti, samostatnost, spolehlivost, znalost Nařízení vlády 194/2022 Sb. o požadavcích na odbornou způsobilost k výkonu činnosti
na elektrických zařízeních a na odbornou způsobilost v elektrotechnice (náhrada Vyhlášky 50/1978 Sb.).

Možnost práce i na zkrácený úvazek.

Náplň práce: údržba budov a zařízení, komunikace s dodavateli služeb. Práce vhodná i pro aktivního důchodce.

Zaměstnanecké výhody: zázemí stabilní společnosti, stavenky, příspěvek na penzijní připojištění, možnost využití volného času v rekreačních střediscích společnosti, sportovní akce pořádané zaměstnavatelem.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Místo pracoviště: Zlínská 172, Otrokovice, 76502

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

SMO a.s.