Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Údržbář výrobní linky - junior

referenční číslo: 53843 | aktuálnost: 30.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Významná mezinárodní společnost se zaměřením na obchod a logistiku s výrobním závodem v průmyslové zóně Ovčáry u Kolína hledá zaměstnance pro nový projekt. Hledáme šikovného člověka se zkušenostmi s mechanickou údržbou strojů. Pozice je vhodná i pro juniory v oboru nebo absolventy elektro oborů.
zabezpečovat plynulý chod výrobní linky zajišťovat preventivní a operativní údržbu strojů a zařízení (elektrických, mechanických, hydraulických a pneumatických částí) analyzovat poruchy a následně je odstraňovat identifikovat opotřebované díly spolupracovat s ostatními odděleními ve výrobě

Požadujeme

máte vyhlášku 50/1978. (pokud ji máte propadlou, nevadí) máte vyučení nebo střední školu technického směru bez problémů se orientujete v technické dokumentaci základní znalost MS Office vyhovuje vám práce ve třísměnném režimu

Nabízíme

nadstandardní finanční ohodnocení měsíční příspěvek na služby v oblasti zdraví, rekreace, kultury a sportu (Benefity.cz). smlouvu na dobu neurčitou u stabilního zaměstnavatele stravovací paušál příspěvek na penzijní připojištění po jednom odpracovaném roce týden dovolené navíc (celkem 25 dní) slevy na soukromé mobilní tarify, možné i pro rodinné příslušníky roční bonus
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl