Typ nabídky

Minimální mzda

údržbář ve výrobě – 1 směna, bez víkendů!

referenční číslo: 55741 | aktuálnost: 22.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s údržbou a opravami strojů ve výrobní společnosti? Chcete svoje znalosti a zkušenosti prohlubovat a hledáte novou pracovní příležitost? Chcete pracovat ve firmě, kde Vám umožní pracovat jen na ranní směnu a od pondělí do pátku?

Pak mi pošlete svůj životopis a staňte se součástí firmy na pozici:

ÚDRŽBÁŘ VE VÝROBĚ – 1 SMĚNA, BEZ VÍKENDŮ!

Náplň práce

  • Provádění plánované údržby strojů a zařízení
  • Diagnostika zařízení a provádění běžných oprav
  • Provádění preventivní údržby strojů a dílů
  • Vedení evidence o opravách a náhradních dílech

Požadujeme

  • SOU/SŠ technického směru
  • Zkušenosti s údržbou výrobních strojů a zařízení
  • Orientaci v mechanice, hydraulice a pneumatice
  • Orientaci v technické dokumentaci

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Sick days
  • Měsíční bonus ke mzdě
  • Roční bonusy
  • Systém Kafeterie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Teambuildingy a firemní akce
  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Praha 9

Mzda: 36 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Řemesla, výroba, Automobilový průmysl